UMOWY DOTUJĄCE ROZWÓJ SPORTU NA TERENIE GMINY KORCZYNA – PODPISANE!

2 Min Czytania

W dniu 23 lutego Wójt Gminy Korczyna podpisał umowy dofinansowujące rozwój sportu na terenie Gminy Korczyna z przedstawicielami klubów i stowarzyszeń sportowych. Dofinansowanie ze środków budżetu Gminy Korczyna udzielane było na podstawie składanych przez kluby i stowarzyszenia wniosków.

Wsparcie finansowe przeznaczone na rozwój sportu w roku 2024 otrzymały:

Klub Tenisa Stołowego „WOLA” w Woli Komborskiej. Wniosek o przyznanie dotacji na wsparcie projektu pn. „Upowszechnianie sportu w Gminie Korczyna – działalność szkoleniowa w dziedzinie tenisa stołowego oraz udział w rozgrywkach ligowych klubu „WOLA”. Dofinansowanie – 14 000,00 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA” w Iskrzyni. Wniosek o przyznanie dotacji na wsparcie projektu pn. „Rozwój sportu na terenie miejscowości Iskrzynia ze szczególnym uwzględnieniem tenisa stołowego. Dofinansowanie – 18 000,00 zł.

Komborski Klub Sportowy Dwór Kombornia w Komborni. Wniosek o przyznanie dotacji na wsparcie projektu pn. „Działalność szkoleniowa w piłce nożnej oraz udział w rozgrywkach ligowych drużyn  KKS „Dwór” Kombornia w 2024 roku”. Dofinansowanie – 39 000,00 zł.

Ludowy Klub Sportowy „ISKRA” w Iskrzyni. Wniosek o przyznanie dotacji  na wsparcie projektu pn. „Szkolenie w piłce nożnej w miejscowości Iskrzynia oraz udział w rozgrywkach ligowych – popularyzacja uprawiania sportu dla podnoszenia sprawności fizycznej oraz kreowania pozytywnego wizerunku Gminy poprzez udział we współzawodnictwie sportowym, wpływ na rozwój sportu na terenie Gminy”. Dofinansowanie – 44 000,00 zł.

Klub Sportowy „KOTWICA” Korczyna. Wniosek o przyznanie dotacji na wsparcie projektu pn. „Działalność szkoleniowa w piłce nożnej na terenie miejscowości Korczyna”. Dofinansowanie – 51 000,00 zł.

Klub Sportowy GOLDEN MASTERS Korczyna. Wniosek o przyznanie dotacji na wsparcie projektu pn. „Działalność szkoleniowa w tenisie stołowym oraz udział w rozgrywkach ligowych drużyny KS Golden Masters w 2024roku”. Dofinansowanie – 18 000,00 zł.

Stowarzyszenie Sportowe PRZĄDKI–SKI w Korczynie. Wniosek o przyznanie dotacji na wsparcie projektu pn. „Narciarstwo biegowe – nasza pasja 2024”. Dofinansowanie – 12 000,00 zł.

Wszystkich mieszkańców Gminy Korczyna zachęcamy do aktywności sportowej w ramach funkcjonujących klubów i stowarzyszeń. Sport to wspaniała odskocznia od codzienności, a także okazja do wspólnego spędzania czasu, wyjazdów na mecze i turnieje oraz integracji lokalnej społeczności!

źródło:https://korczyna.pl/aktualnosc-1542-umowy_dotujace_rozwoj_sportu_na_terenie.html

Zostaw komentarz