Żużel - Celfast Wilki Krosno

PEŁNY TERMINARZ PGE EKSTRALIGI ŻUŻLOWEJ W SEZONIE 2023

 
 
 

1. KOLEJKA  – 8, 9 kwietnia

GospodarzGośćTermin meczuWynik
ZOOleszcz GKM GrudziądzTauron Włókniarz Częstochowasobota45-45
For Nature Solutions Apator Toruńebut.pl Stal Gorzówsobota47-43
Fogo Unia LesznoCellfast Wilki Krosnoniedziela

46-44

(relacja)

Platinum Motor LublinBetard Sparta Wrocław 44-46

 

 

 

2. KOLEJKA – 14, 16 kwietnia

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Betard Sparta WrocławFogo Unia Lesznopiątek52-38
ebut.pl Stal GorzówZOOleszcz GKM Grudziądzpiątek51-39
Tauron Włókniarz CzęstochowaPlatinum Motor Lublinniedziela41-49
Cellfast Wilki Krosno For Nature Solutions Apator Toruń 

50-40

(relacja)

 

 

 

3. KOLEJKA – 21, 23 kwietnia

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Tauron Włókniarz Częstochowaebut.pl Stal Gorzówpiątek45-45
Platinum Motor LublinCellfast Wilki Krosnoodwołany56-34 (relacja)
ZOOleszcz GKM GrudziądzFogo Unia Lesznoniedziela40-50
For Nature Solutions Apator ToruńBetard Sparta Wrocławniedziela38-52

 

 

 

4. KOLEJKA – 28, 30 kwietnia

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Fogo Unia LesznoFor Nature Solutions Apator Toruńpiątek49-41
ebut.pl Stal GorzówPlatinum Motor Lublinpiątek41-48
Betard Sparta WrocławTauron Włókniarz Częstochowaniedziela46-44
Cellfast Wilki KrosnoZOOleszcz GKM Grudziądzniedziela

49-41

(relacja)

 

 

 

5. KOLEJKA – 5, 7 maja

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Tauron Włókniarz CzęstochowaCellfast Wilki Krosnopiątek

56-34

(relacja)

For Nature Solutions Apator ToruńZOOleszcz GKM Grudziądzpiątek52-38
Betard Sparta Wrocław ebut.pl Stal Gorzówniedziela49-41
Platinum Motor LublinFogo Unia Lesznoniedziela65-25

 

 

 

6. KOLEJKA – 19, 21 maja

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Fogo Unia Leszno Tauron Włókniarz Częstochowapiątek41-49
ZOOleszcz GKM Grudziądz Betard Sparta Wrocławpiątek42-48
For Nature Solutions Apator Toruń Platinum Motor Lublinniedziela46-44
Cellfast Wilki Krosnoebut.pl Stal Gorzówniedziela26-28 (relacja)

 

 

 

7. KOLEJKA – 26, 28 maja

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Betard Sparta WrocławCellfast Wilki Krosnopiątek62-28 (relacja)
Platinum Motor LublinZOOleszcz GKM Grudziądzpiątek55-35
Tauron Włókniarz CzęstochowaFor Nature Solutions Apator Toruńniedziela49-41
ebut.pl Stal GorzówFogo Unia Lesznoniedziela57-33

 

 

 

8. KOLEJKA – 4, 25 czerwca

GospodarzGośćTermin meczuWynik
ZOOleszcz GKM GrudziądzPlatinum Motor Lublinniedziela56-34
Fogo Unia Lesznoebut.pl Stal Gorzówniedziela41-49
Cellfast Wilki KrosnoBetard Sparta Wrocławniedziela 
For Nature Solutions Apator ToruńTauron Włókniarz Częstochowaniedziela 

 

 

 

9. KOLEJKA  – 9, 11 czerwca

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Betard Sparta WrocławZOOleszcz GKM Grudziądzpiątek31-23
ebut.pl Stal GorzówCellfast Wilki Krosnopiątek57-33 (relacja)
Tauron Włókniarz CzęstochowaFogo Unia Lesznoniedziela53-37
Platinum Motor LublinFor Nature Solutions Apator Toruńniedziela59-31

 

 

 

10. KOLEJKA – 16, 18 czerwca

GospodarzGośćTermin meczuWynik
ebut.pl Stal GorzówBetard Sparta Wrocławpiątek43-37
Cellfast Wilki KrosnoTauron Włókniarz Częstochowapiątek 
Fogo Unia LesznoPlatinum Motor Lublinniedziela38-52
ZOOleszcz GKM GrudziądzFor Nature Solutions Apator Toruńniedziela50-40

 

 

 

11. KOLEJKA – 30 czerwca, 2 lipca

GospodarzGośćTermin meczuWynik
For Nature Solutions Apator ToruńFogo Unia Lesznopiątek 
Platinum Motor Lublinebut.pl Stal Gorzówpiątek 
Tauron Włókniarz CzęstochowaBetard Sparta Wrocławniedziela 
ZOOleszcz GKM GrudziądzCellfast Wilki Krosnoniedziela 

 

 

 

12. KOLEJKA – 7, 9 lipca

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Fogo Unia LesznoZOOleszcz GKM Grudziądzpiątek 
Cellfast Wilki KrosnoPlatinum Motor Lublinpiątek 
Betard Sparta WrocławFor Nature Solutions Apator Toruńniedziela 
ebut.pl Stal GorzówTauron Włókniarz Częstochowaniedziela 

 

 

 

13. KOLEJKA – 21, 23 lipca

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Fogo Unia LesznoBetard Sparta Wrocławpiątek 
For Nature Solutions Apator ToruńCellfast Wilki Krosnopiątek 
ZOOleszcz GKM Grudziądzebut.pl Stal Gorzówniedziela 
Platinum Motor LublinTauron Włókniarz Częstochowaniedziela 

 

 

 

14. KOLEJKA – 4, 6 sierpnia

GospodarzGośćTermin meczuWynik
Tauron Włókniarz CzęstochowaZOOleszcz GKM Grudziądzpiątek 
ebut.pl Stal GorzówFor Nature Solutions Apator Toruńpiątek 
Betard Sparta WrocławPlatinum Motor Lublinniedziela 
Cellfast Wilki KrosnoFogo Unia Lesznoniedziela 

 

 

 

Część finałowa:

15 runda – 13 sierpnia

16 runda – 20 sierpnia

17 runda – 27 sierpnia (półfinały)

3 września – termin rezerwowy

18 runda – 10 września (półfinały – rewanże)

19 runda – 17 września (Finał i mecz o 3. miejsce)

* W przypadku awansu drużyny z Torunia do meczu finałowego lub o 3. miejsce (19. i 20. runda) klub z Torunia będzie gospodarzem meczu w 19. rundzi

20 runda – 23 września (mecz o 3. miejsce – rewanże)
24 września (finał – rewanż)

1 października – termin rezerwowy
8 października – termin rezerwowy

 

Wszystkie informacje pochodzą ze strony https://wilkikrosno.pl